825F13KE Ohmite
  • More about 825F13KE Ohmite
    825F13KE Ohmite
    825F13KE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 825F13KE is described as RES CHAS MNT 13K OHM 1% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP