810F50RE Ohmite
  • Available: 82
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 810F50RE Ohmite
    810F50RE Ohmite
    810F50RE is manufactured by Ohmite and is categorized in the Other Mount Resistors category. 810F50RE is described as RES CHAS MNT 50 OHM 1% 10W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS