650FPR005E Ohmite
  • Available: 300
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 650FPR005E Ohmite
    650FPR005E Ohmite
    650FPR005E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. 650FPR005E is described as RES 0.005 OHM 5W 1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.