605SJR00200E-T Ohmite
  • Part Number: 605SJR00200E-T
  • Manufacturer Name: Ohmite
  • Description: RES 0.002 OHM 5% 1/2W L BEND
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,233
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 605SJR00200E-T Ohmite
    605SJR00200E-T Ohmite
    605SJR00200E-T is manufactured by Ohmite and is categorized in the SMD Chip Resistors category. 605SJR00200E-T is described as RES 0.002 OHM 5% 1/2W L BEND. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM