15FR080E Ohmite
  • Available: 217
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 15FR080E Ohmite
    15FR080E Ohmite
    15FR080E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. 15FR080E is described as RES 0.08 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"