15FR040E Ohmite
  • Available: 3,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 15FR040E Ohmite
    15FR040E Ohmite
    15FR040E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. 15FR040E is described as RES 0.04 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM