15FR025E Ohmite
  • Available: 894
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 15FR025E Ohmite
    15FR025E Ohmite
    15FR025E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. 15FR025E is described as RES 0.025 OHM 5W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE