14AFR005E Ohmite
  • Available: 214
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 14AFR005E Ohmite
    14AFR005E Ohmite
    14AFR005E is manufactured by Ohmite and is categorized in the Through Hole Resistors category. 14AFR005E is described as RES 0.005 OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Ohmite
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM