SUPRATEC HTC 2000-349 400VKY10S OSRAM Opto
  • Part Number: SUPRATEC HTC 2000-349 400VKY10S
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: SUPRATEC Clear UV Curing Lamp, KY10S Base, 196mm Length, 800h Life Hours, 400V, 2000W
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about SUPRATEC HTC 2000-349 400VKY10S OSRAM Opto
    SUPRATEC HTC 2000-349 400VKY10S is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Lighting category. SUPRATEC HTC 2000-349 400VKY10S is described as SUPRATEC Clear UV Curing Lamp, KY10S Base, 196mm Length, 800h Life Hours, 400V, 2000W. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.