SFH 5140 F OSRAM Opto
  • Part Number: SFH 5140 F
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: Active low O/P, Sidelooker +Lens, SFH5140F
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SFH 5140 F OSRAM Opto
    SFH 5140 F OSRAM Opto
    SFH 5140 F is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Sensors category. SFH 5140 F is described as Active low O/P, Sidelooker +Lens, SFH5140F. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by OSRAM Opto
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V