OS128064PK27MY0B00 OSRAM Opto
  • More about OS128064PK27MY0B00 OSRAM Opto
    OS128064PK27MY0B00 OSRAM Opto
    OS128064PK27MY0B00 is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. OS128064PK27MY0B00 is described as DISPLAY OLED 128X64 2.7" YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM