OS128064PK27MG0B00 OSRAM Opto
  • More about OS128064PK27MG0B00 OSRAM Opto
    OS128064PK27MG0B00 OSRAM Opto
    OS128064PK27MG0B00 is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. OS128064PK27MG0B00 is described as DISPLAY OLED 128X64 2.7" GREEN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT