OS128064PK16MO1A00 OSRAM Opto
  • More about OS128064PK16MO1A00 OSRAM Opto
    OS128064PK16MO1A00 OSRAM Opto
    OS128064PK16MO1A00 is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. OS128064PK16MO1A00 is described as DISPLAY OLED 128X64 1.6" ORANGE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB