OS096064PK12MO1A00 OSRAM Opto
  • More about OS096064PK12MO1A00 OSRAM Opto
    OS096064PK12MO1A00 OSRAM Opto
    OS096064PK12MO1A00 is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. OS096064PK12MO1A00 is described as DISPLAY OLED 96X64 1.2" ORANGE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 5X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 2.5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM