KT HAVPA1.12-BVCU-DJ18-20-L-ZO OSRAM Opto
  • Part Number: KT HAVPA1.12-BVCU-DJ18-20-L-ZO
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: LED DISPLIX OVAL BLACK SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about KT HAVPA1.12-BVCU-DJ18-20-L-ZO OSRAM Opto
    ---> Other parts by OSRAM Opto
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM