KB HAVPA1.12-UUVT-FKT1-20-R33-Z OSRAM Opto
  • Part Number: KB HAVPA1.12-UUVT-FKT1-20-R33-Z
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: DISPLIX OVAL BLUE
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about KB HAVPA1.12-UUVT-FKT1-20-R33-Z OSRAM Opto
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE