GW SBLMA2.EM-HQHS-XX35-1-65-R18 OSRAM Opto
  • Part Number: GW SBLMA2.EM-HQHS-XX35-1-65-R18
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: LED DURIS S2 NEUT WHT 4000K SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about GW SBLMA2.EM-HQHS-XX35-1-65-R18 OSRAM Opto
    ---> Other parts by OSRAM Opto
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
    Bud Industries
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM