GW P7LP32.EM-RRRT-XX55-1-300-R18 OSRAM Opto
  • Part Number: GW P7LP32.EM-RRRT-XX55-1-300-R18
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: LED COB WHT DIFF 4000K 300MA SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about GW P7LP32.EM-RRRT-XX55-1-300-R18 OSRAM Opto
    GW P7LP32.EM-RRRT-XX55-1-300-R18 is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the General LEDs category. GW P7LP32.EM-RRRT-XX55-1-300-R18 is described as LED COB WHT DIFF 4000K 300MA SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT