GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18 OSRAM Opto
  • Part Number: GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: LED WHT DIFF 2700K 300MA SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18 OSRAM Opto
    GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18 is manufactured by OSRAM Opto and is categorized in the General LEDs category. GW P7LP32.EM-RQRS-XX58-1-300-R18 is described as LED WHT DIFF 2700K 300MA SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by OSRAM Opto
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"