GW JCLMS1.EC-GTHP-5R8T-L1N2 OSRAM Opto
  • Part Number: GW JCLMS1.EC-GTHP-5R8T-L1N2
  • Manufacturer Name: OSRAM Opto
  • Description: LED DURIS E3 WARM WHT 3000K 2SMD
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about GW JCLMS1.EC-GTHP-5R8T-L1N2 OSRAM Opto
    ---> Other parts by OSRAM Opto
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA