QED122A3R0 ON Semiconductor
  • More about QED122A3R0 ON Semiconductor
    QED122A3R0 ON Semiconductor
    QED122A3R0 is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. QED122A3R0 is described as EMITTER IR 880NM 100MA RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM