NTS12120MFST1G ON Semiconductor
  • More about NTS12120MFST1G ON Semiconductor
    NTS12120MFST1G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NTS12120MFST1G is described as DIODE SCHOTTKY 120V 12A 5DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE