NSVBAS70LT1G ON Semiconductor
  • Available: 166,469
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NSVBAS70LT1G ON Semiconductor
    NSVBAS70LT1G ON Semiconductor
    NSVBAS70LT1G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NSVBAS70LT1G is described as DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED