NSR10F20NXT5G ON Semiconductor
  • Available: 25,826
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NSR10F20NXT5G ON Semiconductor
    NSR10F20NXT5G ON Semiconductor
    NSR10F20NXT5G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NSR10F20NXT5G is described as DIODE SCHOTTKY 20V 1A 2DSN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP