NSR05F30NRT5G ON Semiconductor
  • Available: 528
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NSR05F30NRT5G ON Semiconductor
    NSR05F30NRT5G ON Semiconductor
    NSR05F30NRT5G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NSR05F30NRT5G is described as DIODE SCHOTTKY 30V 500MA 2DSN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM