NSR01F30MXT5G ON Semiconductor
  • Available: 10,944
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NSR01F30MXT5G ON Semiconductor
    NSR01F30MXT5G ON Semiconductor
    NSR01F30MXT5G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NSR01F30MXT5G is described as DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE