NRVTS12120MFST3G ON Semiconductor
  • More about NRVTS12120MFST3G ON Semiconductor
    NRVTS12120MFST3G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NRVTS12120MFST3G is described as DIODE SCHOTTKY 120V 12A 5DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM