NRVTS10120MFST1G ON Semiconductor
  • More about NRVTS10120MFST1G ON Semiconductor
    NRVTS10120MFST1G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NRVTS10120MFST1G is described as DIODE SCHOTTKY 120V 10A 5DFN. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK