NRVBS4201T3G ON Semiconductor
  • Available: 2,556
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NRVBS4201T3G ON Semiconductor
    NRVBS4201T3G ON Semiconductor
    NRVBS4201T3G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. NRVBS4201T3G is described as DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F