MC10E116FN ON Semiconductor
  • More about MC10E116FN ON Semiconductor
    MC10E116FN ON Semiconductor
    MC10E116FN is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Uncategorized Specialty Logic category. MC10E116FN is described as IC LINE RCVR QUINT ECL 5V 28PLCC. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Uncategorized Specialty Logic from all manufacturers
    ---> Logic ICs by sub category
  • More About  Uncategorized Specialty Logic
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG