MBRAF3200T3G ON Semiconductor
  • Available: 3,882
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MBRAF3200T3G ON Semiconductor
    MBRAF3200T3G ON Semiconductor
    MBRAF3200T3G is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. MBRAF3200T3G is described as DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM