KAI-0330-12-30-A-EVK ON Semiconductor
  • More about KAI-0330-12-30-A-EVK ON Semiconductor
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Evaluation Board Sensors from all manufacturers
    ---> Evaluation Boards by sub category
  • More About  Evaluation Board Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED