FSV20120V ON Semiconductor
  • More about FSV20120V ON Semiconductor
    FSV20120V ON Semiconductor
    FSV20120V is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FSV20120V is described as DIODE SCHOTTKY 120V 20A TO277-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"