FFPF40U60STU ON Semiconductor
  • More about FFPF40U60STU ON Semiconductor
    FFPF40U60STU ON Semiconductor
    FFPF40U60STU is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF40U60STU is described as DIODE GEN PURP 600V 40A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM