FFPF30UP20STU ON Semiconductor
  • More about FFPF30UP20STU ON Semiconductor
    FFPF30UP20STU ON Semiconductor
    FFPF30UP20STU is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF30UP20STU is described as DIODE GEN PURP 200V 30A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM