FFPF30UA60S ON Semiconductor
  • Available: 302
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FFPF30UA60S ON Semiconductor
    FFPF30UA60S ON Semiconductor
    FFPF30UA60S is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF30UA60S is described as DIODE GEN PURP 600V 30A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"