FFPF20UP30STU ON Semiconductor
  • More about FFPF20UP30STU ON Semiconductor
    FFPF20UP30STU ON Semiconductor
    FFPF20UP30STU is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF20UP30STU is described as DIODE GEN PURP 300V 20A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA