FFPF15U120STU ON Semiconductor
  • More about FFPF15U120STU ON Semiconductor
    FFPF15U120STU ON Semiconductor
    FFPF15U120STU is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFPF15U120STU is described as DIODE GEN PURP 1.2KV 15A TO220F. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE