FFH60UP60S3 ON Semiconductor
  • More about FFH60UP60S3 ON Semiconductor
    FFH60UP60S3 ON Semiconductor
    FFH60UP60S3 is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. FFH60UP60S3 is described as DIODE GEN PURP 600V 60A TO247. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG