BAS20LT1 ON Semiconductor
  • Available: 6,294
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BAS20LT1 ON Semiconductor
    BAS20LT1 ON Semiconductor
    BAS20LT1 is manufactured by ON Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. BAS20LT1 is described as DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT23. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ON Semiconductor
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM