D6F-P0010A1 OMRON ELECTRONIC
  • Part Number: D6F-P0010A1
  • Manufacturer Name: OMRON ELECTRONIC
  • Description: Sensor, MEMS Flow, 5 to 10VDC, 1 L/min, PCB Mount, Dust Resistant, D6FP Series
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about D6F-P0010A1 OMRON ELECTRONIC
    D6F-P0010A1 OMRON ELECTRONIC
    D6F-P0010A1 is manufactured by OMRON ELECTRONIC and is categorized in the Sensors category. D6F-P0010A1 is described as Sensor, MEMS Flow, 5 to 10VDC, 1 L/min, PCB Mount, Dust Resistant, D6FP Series. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by OMRON ELECTRONIC
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK