CU20049SCPB-W2J Noritake Company
  • More about CU20049SCPB-W2J Noritake Company
    CU20049SCPB-W2J is manufactured by Noritake Company and is categorized in the Vacuum Fluorescent Display category. CU20049SCPB-W2J is described as MODULE VF DISP 20X4 8.8MM CHAR. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Noritake Company
    ---> Vacuum Fluorescent Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Vacuum Fluorescent Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA