CU16024-UX3J Noritake Company
  • More about CU16024-UX3J Noritake Company
    CU16024-UX3J Noritake Company
    CU16024-UX3J is manufactured by Noritake Company and is categorized in the Vacuum Fluorescent Display category. CU16024-UX3J is described as VFD CHARACTER 16X2 3.57MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Noritake Company
    ---> Vacuum Fluorescent Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Vacuum Fluorescent Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE