CCA-000-I24R139 NorComp
  • Part Number: CCA-000-I24R139
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CABLE USB PNL MNT 2MM 8POS 24
  • Category: USB Cables
  • Status:
  • Available: 38
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CCA-000-I24R139 NorComp
    CCA-000-I24R139 NorComp
    CCA-000-I24R139 is manufactured by NorComp and is categorized in the USB Cables category. CCA-000-I24R139 is described as CABLE USB PNL MNT 2MM 8POS 24". Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.