8P1P006200RRB01 NorComp
  • Part Number: 8P1P006200RRB01
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 8P1P006200RRB01 NorComp
    8P1P006200RRB01 NorComp
    8P1P006200RRB01 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 8P1P006200RRB01 is described as CONN RCPT FMALE 6POS GOLD SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ