860-012-213R001 NorComp
  • Part Number: 860-012-213R001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SOLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 860-012-213R001 NorComp
    860-012-213R001 NorComp
    860-012-213R001 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 860-012-213R001 is described as CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SOLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM