859-012-103R004 NorComp
  • Part Number: 859-012-103R004
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 859-012-103R004 NorComp
    859-012-103R004 NorComp
    859-012-103R004 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 859-012-103R004 is described as CONN RCPT MALE 12POS GOLD SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA