858-012-203RSU1 NorComp
  • Part Number: 858-012-203RSU1
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD SOLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 858-012-203RSU1 NorComp
    858-012-203RSU1 NorComp
    858-012-203RSU1 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 858-012-203RSU1 is described as CONN PLUG FMALE 12POS GOLD SOLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM