855-005-203R004 NorComp
  • Part Number: 855-005-203R004
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 855-005-203R004 NorComp
    855-005-203R004 NorComp
    855-005-203R004 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 855-005-203R004 is described as CONN RCPT FMALE 5POS GOLD SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2