822B019-273L001 NorComp
  • Part Number: 822B019-273L001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 822B019-273L001 NorComp
    822B019-273L001 NorComp
    822B019-273L001 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B019-273L001 is described as CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE